+48 95 783 30 58 biuro@sobolewscy.pl

Lazurowe Wybrzeże

0
Cena £
Cena £
Trasa nie jest jeszcze dostępna.

Kontynuuj rezerwację

Zapisz na liście życzeń

Dodanie przedmiotu do listy życzeń wymaga konta

186

Dlaczego podróżować z nami?


Gwarancja najlepszej ceny
Najlepsza kadra proacowników
Wybieramy tylko najlepsze miejsca
Darmowa pomoc w wybraniu wycieczi

Masz pytania?

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.
Chętnie pomożemy i doradzimy.
+48 95 783 30 58
biuro@sobolewscy.pl

Jest to przykładowy plan wycieczki.
Dokładna wycena i dopasowanie programu do wymagań klienta po kontakcie z biurem.

Szczegóły wycieczki

PLAN WYJAZDU:
Dzień 1: Wyjazd z Pęcza w godzinach wieczornych. Dzień 2: Przyjazd do Mediolanu. Spacer urokliwymi uliczkami Starego Miasta. Zobaczymy symbol miasta – Katedrę Duomo, „poemat w marmurze” , w której koronował się na króla Włoch Napoleon. Spacer do krytego szklaną kopułą Pasażu Vittorio Emanuele II, dzielnica mody, budynek słynnej opery La Scala, Zamek Sforzów – siedziba despotycznego rodu Sforza panującego w Mediolanie. Dziś obok Katedry Duomo jest to najchętniej zwiedzany obiekt w tym mieście. Spacer do klimatycznej dzielnicy Brera, pełnej uroczych kawiarenek. Przejazd na obiadokolację i nocleg. Dzień 3: Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do San Remo, najsłynniejszego kurortu nad Morzem Liguryjskim, znanego z festiwali, kasyna gry i targów kwiatowych. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny, obiadokolacja i nocleg. Dzień 4: Śniadanie, a po nim przejazd do Monako, w którym zobaczymy m.in.: Wzgórze Rocher, Pałac Książęcy, Katedra (z zewnątrz), Stare Miasto. Przejazd do Saint-Paul-De-Vence, znakomicie zachowanego średniowiecznego miasta położonego na wzgórzach nad Baie des Anges, lubianego i cenionego przez wielu artystów. Tworzyli tu m.in. Picasso, Matisse, Renoir i Chagall. Spacer po Rue Grande do placyku z Grande Fontaine, zwiedzanie gotyckiego kościoła Collégiale wzniesionego w najwyższym punkcie miasteczka. Wyjazd do Nicei, która zachwyca m.in.: Placem Massena, Placem Garibaldiego i zabytkowym Starym Miastem. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg. Dzień 5: Śniadanie, a po nim wyjazd do Cannes, m.in. historyczna dzielnica Le Suquet, promenada La Croisette, Pałac Festiwalowy i słynny chodnik z odciskami dłoni gwiazd, stary port. Przejazd do Antibes, wysokiej klasy letniska ze starym miastem, portem i długą plażą. Zwiedzanie muzeum Picassa, gdzie pośród licznych dzieł znajdują się również te przekazane osobiście przez mistrza (dla chętnych). Następnie przejazd do Monte Carlo. Czas wolny na filiżankę kawy w Café de Paris, najbardziej znanym miejscu spotkań w Księstwie, w samym sercu Monte Carlo, tuż przy najsławniejszej budowli miasta – wspaniałym Grand Casino. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Cena obejmuje:
– przejazd autokarem wyposażonym w barek, WC, TV i klimatyzację; – 2 noclegi tranzytowe; – 3 noclegi w Hotelu *** w San Remo; – wyżywienie: 5 śniadań, 5 obiadokolacji; – ubezpieczenie KL i NNW; – zwiedzanie według programu; – opiekę pilota/przewodnika; – podatek VAT; – zestaw słuchawkowy.

Cena nie obejmuje:
– ubezpieczenia od chorób przewlekłych; – dopłaty do pokoju 1-os. – 30 % ceny; – wstępów do obiektów turystycznych; – Check pointów, opłat autostradowych, przewodników lokalnych, podatków miejskich – płatne 110euro w autokarze

Dodatkowy opis

Biuro Podróży PAI zastrzega sobie możliwość odwołania wyjazdu, jeśli nie zostanie osiągnięta minimalna liczba uczestników.
Informujemy, iż wszyscy pracownicy Biura Podróży PAI zobowiązani są do przestrzegania zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych zasad higieny.
Stosujemy się również do limitu pasażerów w autokarach, wynoszącego 50% miejsc siedzących.

Dokładna wycena i dopasowanie programu do wymagań klienta po kontakcie z biurem.

Zdjęcia