+48 95 783 30 58 biuro@sobolewscy.pl

Jarmark Bożonarodzeniowy BERLIN

0
Cena £
Z69 ZŁ
Cena £
Z69 ZŁ
Trasa nie jest jeszcze dostępna.

Kontynuuj rezerwację

Zapisz na liście życzeń

Dodanie przedmiotu do listy życzeń wymaga konta

1490

Dlaczego podróżować z nami?


Gwarancja najlepszej ceny
Najlepsza kadra proacowników
Wybieramy tylko najlepsze miejsca
Darmowa pomoc w wybraniu wycieczi

Masz pytania?

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.
Chętnie pomożemy i doradzimy.
+48 95 783 30 58
biuro@sobolewscy.pl

Dostępność : 14.12.2019

Miejsca zbiórki wyjazdu

Parking przy hotelu „Qubus” ul. Orląt Lwowskich 3

Godzina wyjazdu

08:00

Cena zawiera

 • przejazd autokarem wyposażonym w barek, WC, TV i klimatyzację
 • ubezpieczenie KL i NNW
 • opiekę pilota
 • podatek VAT
 • zwiedzanie według programu

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych
 • Wstępów do obiektów turystycznych
 • Zestawu słuchawek

Co warto zabrać?

 • parasolke
 • okulary przeciwsłoneczne
 • kurtkę
Dodatkowy opis

Program wyjazdu jest ramowy, kolejnośc zwiedzania obiektów turystycznychmoże ulec zmianie. Biuro Podróży PAI nie odpowiada za niezrealizowane punkty programu z przyczyn od nas niezależnych. Zwiedzanie obiektów turystycznych jest opcjonalne, biuro nie robi wcześniejszych rezerwacji do zwiedzanych obiektów. Wymagany jest ważny paszport lub dowód osobisty. Pasażer powinien przybyć na wskazany w rozkładzie jazdy przystanek co najmniej 15 minut przed planowanym przyjazdem autokaru – w przypadku spóźnienia lub niestawienia się na ustaloną godzinę autokar ma prawo odjechać bez pasażera. Godziny odjazdów są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Program wycieczki

Dzień 1 Berlin

Wyjazd z Gorzowa Wielkopolskiego w godzinach porannych w kierunku Berlina. Po dojechaniu na miejsce zimowy spacer zaczniemy od Placu Poczdamskiego, gdzie można podziwiać współczesną architekturę miasta. Zobaczymy również Sony Center,
które jest przystrojone ponad 100 tysiącami kolorowych świateł. Przejście w kierunku Bramy Branderburskiej. Po drodze możemy zobaczyć budynki Uniwersytetu Humboldtów, Opery, Odwachu, Niemieckiego Muzeum Historycznego, urzędów i ambasad. Przejście na Alexanderplatz, który jest bijącym sercem miasta. Zobaczymy wieżę telewizyjną, Nikolaiviertel i Marienkirche. Na placu tym znajduje się też największa drewniana, świąteczna piramida. Czas wolny na skorzystanie uroków Jarmarku Świątecznego. Przejazd do dzielnicy Charlottenburg, gdzie można skorzystać z okazji i zrobić przedświąteczne zakupy w największych centrach handlowych.

W czasie trwania jarmarków w miejscu tym klasyczne budynki przystrojone zostają licznymi światełkami i ozdobami, przyciągając
wzrok intrygującym połączeniem historii i nowoczesnej oprawy. Dodatkowo, wokół placu rozstawione są liczne karuzele, huśtawki oraz kolejki górskie. Czas wolny na skorzystanie z atrakcji. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Gorzowa Wlkp. Powrót na miejsce zbiórki.

Zdjęcia