+48 95 783 30 58 biuro@sobolewscy.pl

Holandia, Wielka Brytania, Belgia

0
Cena £
Cena £
Trasa nie jest jeszcze dostępna.

Kontynuuj rezerwację

Zapisz na liście życzeń

Dodanie przedmiotu do listy życzeń wymaga konta

980

Dlaczego podróżować z nami?


Gwarancja najlepszej ceny
Najlepsza kadra proacowników
Wybieramy tylko najlepsze miejsca
Darmowa pomoc w wybraniu wycieczi

Masz pytania?

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.
Chętnie pomożemy i doradzimy.
+48 95 783 30 58
biuro@sobolewscy.pl

Jest to przykładowy plan wycieczki.
Dokładna wycena i dopasowanie programu do wymagań klienta po kontakcie z biurem.

Szczegóły wycieczki

PLAN WYJAZDU:

Dzień 1: Wyjazd z Drezdenka we wczesnych godzinach porannych. Przejazd do Hanoweru na zwiedzanie miasta. Zobaczymy tutaj m.in.: Stare miasto, Nowy i Stary Ratusz oraz kościół Marktkirche. Przejazd do hotelu na zakwaterowanie
i nocleg.

Przejazd przez Niemcy w kierunku Bremen. Przechadzając się wąskimi uliczkami starego miasta możemy poczuć się tak, jakbyśmy odbyli podróż w czasie. Zobaczymy tam i.in.: Stare miasto, Ratusz, Katedrę św. Piotra oraz słynny pomnik Brenneńskich Muzykantów. Przejazd na zakwaterowanie i nocleg. 

Dzień 2: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Brukseli. Symbolami Brukseli są koronki, piwo, czekolada i frytki. Zwiedzimy m.in. Grand Place – Rynek, Katedrę św. Michała i św. Guduli, Ratusz oraz Atomium. Odwiedzimy również Waterloo – miejsce słynnej bitwy, będącej ostateczną klęską Napoleona. Przejazd w okolice Hanoweru na zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Amsterdamu, zwanego Wenecją Północy, to stolica i jednocześnie największe miasto Holandii. Większość centrum stanowi przytulna Starówka, a ruch samochodowy ograniczono tam do minimum. Zwiedzmy: Stare Miasto, Plac Dam, Dom Rembrandta, Damrak, pałac Królewski oraz wizyta w najbardziej znanym targu kwiatów. Obiadokolacja, przejazd na zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 3: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Londynu. Jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast świata. Raj dla wielbicieli historii, mody i rodziny królewskiej. W stolicy Wielkiej Brytanii zwiedzimy m.in.: Pałac Buckingham, Westminster, Tower Bridge, London Eye oraz Notting Hill. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Śniadanie.  Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Rotterdamu – miasta posiadającego największy port w Europie, gdzie zobaczymy m.in. nowoczesną halę targową – Markthal, Ratusz, Willemsbrug i Witter Huis. Obiadokolację, przejazd na zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 4:

Dzień 5: Śniadanie. Przejazd do Windsor, gdzie znajduje się Zamek – rezydencja królów angielskich od 1100 roku, który zwiedzimy. Następnie powrócimy do Londynu na dalsze zwiedzanie. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6: Śniadanie. Przejazd do Oxfordu, uniwersyteckiego miasta.

Dzień 7: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Belgii. Po drodze zwiedzimy Gandawę – wielu z nas zapewne nie mówi niemal nic. To jednak perełka mieszczące się w ścisłej czołówce wśród miejsc wartych odwiedzenia w tym malutkim kraju. Zobaczymy tu m.in. wieżę Belford, Zamku Gravensteen, kościół i most św. Michała. Przejazd na zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8:

Dzień 9: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Drezdenka w późnych godzinach nocnych.

Cena obejmuje:

– przejazd autokarem wyposażonym w WC, TV, barek;

– 8 noclegów;

– wyżywienie: 8 śniadań, 7 obiadokolacji;

– zwiedzanie według programu;

– opiekę pilota;

– podatek VAT;

– ubezpieczenie KL i NNW.

Cena nie obejmuje:

– świadczeń niewymienionych w ofercie;

– ubezpieczenia od chorób przewlekłych;

– wydatków własnych;

– wstępów do obiektów turystycznych;

– zestawów słuchawkowych;

– napojów do obiadokolacji.

Dodatkowy opis

Biuro Podróży PAI zastrzega sobie możliwość odwołania wyjazdu, jeśli nie zostanie osiągnięta minimalna liczba uczestników.
Informujemy, iż wszyscy pracownicy Biura Podróży PAI zobowiązani są do przestrzegania zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych zasad higieny.
Stosujemy się również do limitu pasażerów w autokarach, wynoszącego 50% miejsc siedzących.

Dokładna wycena i dopasowanie programu do wymagań klienta po kontakcie z biurem.

Zdjęcia