+48 95 783 30 58 biuro@sobolewscy.pl

Chorwacja

0
Cena £
Cena £
Trasa nie jest jeszcze dostępna.

Kontynuuj rezerwację

Zapisz na liście życzeń

Dodanie przedmiotu do listy życzeń wymaga konta

1185

Dlaczego podróżować z nami?


Gwarancja najlepszej ceny
Najlepsza kadra proacowników
Wybieramy tylko najlepsze miejsca
Darmowa pomoc w wybraniu wycieczi

Masz pytania?

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.
Chętnie pomożemy i doradzimy.
+48 95 783 30 58
biuro@sobolewscy.pl

Jest to przykładowy plan wycieczki.
Dokładna wycena i dopasowanie programu do wymagań klienta po kontakcie z biurem.

Szczegóły wycieczki

PLAN WYJAZDU:
Dzień 1: Wyjazd z Witnicy we wczesnych godzinach porannych. Przejazd do Budapesztu. Panoramiczne zwiedzanie miasta. Wjazd na wzgórze Gellerta i podziwianie malowniczej panoramy. Przejazd do hotelu w okolicy Budapesztu, zakwaterowanie i nocleg. Dzień 2: Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Dalsze zwiedzanie Budapesztu m.in.: Plac Bohaterów- najpiękniejszy, reprezentacyjny plac stolicy, Park Miejski, Bazylika św. Stefana największa świątynia Budapesztu, Parlament. Przejazd do malowniczej miejscowości Karlobag. Czas na rozpakowanie i zapoznanie się z miejscowością. Obiadokolacja i nocleg. Dzień 3-6: Śniadanie, a po nim czas wolny na kąpiele słoneczne i morskie. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych. Obiadokolacja i nocleg. Dzień 7: Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do miejscowości Porec na prom do Wenecji. Po przypłynięciu zwiedzanie miasta m.in. Bazylika Św. Marka- najcenniejszy i najwspanialszy zabytek sakralny Wenecji, Wieża zegarowa, która pokazuje nie tylko godziny, ale także pory roku, fazy księżyca i położenie słońca w kolejnych znakach zodiaku, Dzwonnice San Marco, Pałac Dożów, który jest perłą tutejszej architektury. Przejazd do hotelu w okolicy miejscowości Travisio, zakwaterowanie w hotelu i nocleg. Dzień 8: Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku kraju.

Cena obejmuje:
– przejazd autokarem wyposażonym w barek, WC, TV i klimatyzację; – ubezpieczenie KL i NNW; – 1 nocleg w okolicach Travisio; – 5 noclegów miejscowości Karlobag; – 1 nocleg w okolicy Budapesztu; – 7 śniadań, 5 obiadokolacji; – zwiedzanie według programu; – prom do Wenecji; – opiekę pilota; – podatek VAT.

Cena nie obejmuje:
– wycieczek fakultatywnych; – ubezpieczenia od chorób przewlekłych; – dopłaty do pokoju 1-os. – 30 % ceny; – napojów do obiadokolacji; – wstępów do obiektów turystycznych; – rejsu po Dunaju.

Dodatkowy opis

Biuro Podróży PAI zastrzega sobie możliwość odwołania wyjazdu, jeśli nie zostanie osiągnięta minimalna liczba uczestników.
Informujemy, iż wszyscy pracownicy Biura Podróży PAI zobowiązani są do przestrzegania zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych zasad higieny.
Stosujemy się również do limitu pasażerów w autokarach, wynoszącego 50% miejsc siedzących.

Dokładna wycena i dopasowanie programu do wymagań klienta po kontakcie z biurem.

Zdjęcia