+48 95 783 30 58 biuro@sobolewscy.pl

O nas

Dokąd organizujemy wyjazdy?

Komfortowo zawieziemy Państwa we wszystkie zakątki Europy. Specjalizujemy się w podróżach do Hiszpanii, Bułgarii, Albanii, Portugalii, Niemiec, Francji, Grecji, Chorwacji, Włoch.

Co zapewniamy?

Zapewniamy podróżującym transport nowymi autokarami, opiekę wykwalifikowanego pilota, ubezpieczenie na czas podróży, programy „szyte na miarę”.

Co więcej?

Dzięki nam możecie Państwo poznać uroki najdalszych zakątków Europy, ale nie tylko. Organizujemy również wyjazdy jednodniowe, które pozwolą zobaczyć ciekawe miejsca w  Polsce, bo przecież warto poznać naszą piękna ojczyznę, np.  Poznań, Szczecin, Wrocław, Toruń, Biskupin, Zieloną Górę  i wiele innych.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy biurem powstałym w 2015 roku, po rozdzieleniu spółki będącej na rynku od 1998 roku. Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez turystycznych pozwoli nam na dopasowanie wyjazdu do Państwa oczekiwań. Zajmujemy się kompleksowo tworzeniem Państwa najwspanialszych i niezapomnianych wspomnień z wakacji. Charakteryzuje nas nie tylko doświadczenie i dbałość o szczegóły, ale także najnowsze i nowoczesne autokary, którymi zawieziemy Państwa w najpiękniejsze zakątki Europy.

0
Wyjazdów
0
Zadowolonych klientów

Organizujemy każdego rodzaju wyjazdy

Organizujemy wyjazdy dla klientów w każdym wieku. Zarówno wypoczynkowe wyjazdy zagraniczne, jak i pielgrzymki, wycieczki szkolne, wycieczki objazdowe, wyjazdy integracyjne i służbowe, obozy młodzieżowe, wyjazdy sylwestrowe i wiele innych. Indywidualne podejście do klienta powoduje, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Nie tylko miłośnicy długiego wypoczynku znajdą coś dla siebie. Jeśli nie lubicie Państwo długich podróży zapraszamy na wyjazdy kilkudniowe, które pozwolą zachwycić się zapachem tulipanów na Festiwalu w Holandii, poczuć smak pierniczków na Jarmarkach Bożonarodzeniowych, delektować się lampką szampana pod Wieżą Eiffla lub przeżywać doznania muzyczne na najpiękniejszych koncertach w Europie. Organizujemy też „city break”, czyli weekendowy oddech od codzienności oraz turystykę kwalifikowaną.

Działania związane z trendami