Wyszukaj ofertę dla siebie
 
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji

O nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku od roku 1997, której właścicielami są Jerzy Sobolewski i Paweł Sobolewski.
Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Lubuskiego nr 02/2008.
W lipcu 2009 roku otrzymaliśmy Certyfikat Rzetelności od Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA. Cechuje nas wielobranżowość. Biuro Podróży PAI ma dwie siedziby.

Główną siedzibą BP PAI wraz z całą jego infrastrukturą jest biuro w Skwierzynie na ul. Działkowców 9, które zajmuje się organizacją wypoczynku letniego (obozy i kolonie) dzieci i młodzieży oraz wyjazdów grupowych pobytowych i objazdowych.
Druga siedziba BP PAI mieści się w Gorzowie Wlkp. na ul. Mieszka I 7/2. Biuro gorzowskie specjalizuje się w organizacji wczasów, wycieczek objazdowych, pielgrzymek oraz popularnych Citybreak zarówno dla klientów indywidualnych jak i grupowych. 

Zajmujemy się zarówno organizacją wczasów zagranicznych, jak i wynajmem luksusowych autokarów turystycznych.

Organizujemy własne wyjazdy, między innymi do Grecji, Bułgarii, Włoch, Hiszpanii, Francji. Realizujemy indywidualne, jak i grupowe zamówienia (wycieczki zagraniczne, krajowe, szkolne, pielgrzymki, wyjazdy okolicznościowe, itp.). Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące programu, sposobu realizacji i przebiegu imprezy. Chętnie spełniamy życzenia naszych klientów, organizując imprezy nieobjęte ofertą na naszej stronie internetowej i w naszym katalogu. Gwarantujemy wykwalifikowaną, profesjonalną kadrę pilotów i przewodników oraz zakwaterowanie w sprawdzonych hotelach i pensjonatach. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu niezapomnianego, wspaniałego urlopu przy stosunkowo niskich cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.